Výkonný a všestranný horský nosič na traktorové bázi je určen například pro sečení, mulčování, frézování, bránování, pícninářské a lesnické práce, ale též s odnímatelným nakladačem jako nakladač-manipulátor.

 

Svou konstrukcí a vlastnostmi je určen pro práci v příkrých svazích a členitých plochách. Používáme jej v kombinaci s mulčovačem k údržbě travnatých ploch v solárních elektrárnách, urovnávání ploch pomocí aktivních rotačních bran, postřiky velkých ploch velkoobjemovým postřikovačem, vyhrabávání stařiny z luk lučními branami, pícninářské práce se senážním vozem Horal, likvidaci náletových dřevin a keřů, drcení klestu lesní frézou, těžbu dřeva a likvidaci kalamit za pomoci lesního navijáku a mnoho dalších činností.

 

Traktor byl vyvinut pro speciální práce v horském prostředí. Je vhodný pro sekání a údržbu příkrých svahů, sjezdovek a obtížně přístupných míst. Jeho schopnosti jsme si ověřili při sekání sjezdovky v Hořicích u Blanska video, sekání přerostlého plevele na dně Plumlovské přehrady, čištění hrází řeky Bečvy lesní frézou v okolí Přerova video.

 

 

 

 

zpět nahoru