Naše zkušená zahradní architektka vypracuje návrh úpravy Vaší zahrady, areálu či veřejné zeleně tak, aby naplnila vaše představy a potřeby budoucího využití prostoru.

Díky svým zkušenostem je schopna vyhodnotit představy klienta a vizualizovat stav budoucí, upozornit na případné chyby v zamýšleném projektu. Pojďme se podívat, jak se rodí vysněná zahrada.

 


Podívejte se na naše nové webové stránky
ÚPRAVY A REALIZACE ZAHRAD


 

VAŠE ZAHRADA OD A DO Z

 

 

Služby zahradního architekta

Vše začíná schůzkou architekta s klientem přímo na místě, který přednese svou vizi budoucího využití plochy (zahrady, areálu, plochy kolem domu). Zahradní architekt při tvorbě návrhu zohledňuje potřeby využití pozemku, vizuální představy klienta, styl budovy, místní mikroklima a celkové prostředí, ve kterém se plocha nachází.
Díky podrobným znalostem rostlinného materiálu, vhodnosti kombinací vysazených rostlin a stromů a znalosti budoucího růstu je náš odborník schopen vybrat skladbu rostlin tak, aby i po letech vypadala atraktivně a stále plnila zamýšlený účel.

 

Co umíme navrhnout:

  • zakládání soukromých zahrad
  • revitalizace stávajících zahrad
  • sadové úpravy okolí firem, firemních areálů
  • zeleně u bytových domů
  • trávník
  • závlahu

 

Zavolejte 606 664 380, vše s Vámi probereme na místě a nabídneme naše služby. Naším cílem je vytvořit zahradu pro Vás. Vytvořit místo, kde se budete cítit dobře a stane se tak Vaším druhým domovem.

 

Pokud přemýšlíte KDY oslovit zahradní firmu pro realizaci zahrady, pak neváhejte a volejte nám právě TEĎ. Realizaci je možné provádět v průběhu téměř celé doby vegetace. Doba na zhotovení návrhu zahrady je nejvhodnější v zimních měsících, kdy zahrada spí a je čas vše promyslet a připravit v klidu a pohodě.

 

Kontakt:

Tel.: 606 664 380
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa: Terezy Novákové 64, 621 00 Brno - Řečkovice

 

Zobrazit kancelář Služby Minks na mapě.

 

 

zpět nahoru