Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

Zde se dozvíte vše podstatné o našich profesních dovednostech a technice, kterou disponujeme. Pod odkazem Realizace najdete fotky z projektů, které jsme již ukončili. Věříme že díky našemu profesionálnímu přístupu si nás vyberete pro realizování vaší zakázky.

 

Zahradnické a komunální služby, zakládání a údržba zahrad a zeleně v solárních elektrárnáchúdržba zeleně a úklid ploch ve firemních areálech profesionálními stroji HAKO, celoroční údržba a čištění komunikací (v létě blokové čištění, v zimě odklízení sněhu), kácení a prořezy stromů, revitalizace zanedbaných i strmých pozemků mulčováním na horském traktoru REFORM, a dálkově řízenou sekačkou RoboFlail One, zálivky zeleně a stromů cisternou, doprava a odvoz materiálů za použití kontejnerů, čištění ploch s nálety pomocí lesní frézy, trhání a frézování pařezů a manipulace se stromy pomocí lesního navijáku, kropení a mytí komunikací, výměna písků v dětských pískovištích.

 

zpět nahoru